לפגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות,
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר

  גישור משפחתי

  מגשר לענייני משפחה

  להבין שלהתגרש זו לא האופציה היחידה הקיימת בכדי לסיים את שנות הנישואין בצורה טובה או ישנה גם דרך נוספת מלבד גירושין בכדי לעשות ריסטרט ליחסים הזוגיים ודווקא לצאת נשכרים. על מדובר? מדובר על תהליך גישור המבוצע על ידי מגשר לענייני משפחה. תפקידו של מגשר לענייני משפחה הוא ליישב את הסיכסוכים שנוצרו בין בני הזוג. המגשר הינו דמות ניטראלית ואין לו צד בעניין. הדרך בה המגשר מציע ליישוב הסיכסוכים ואי ההבנות הקיימות בין בני הזוג היא באמצעות מיקוד המחלוקות בכדי לאפשר הצעת פתרונות מדוייקים לכל הצדדים, ולהגיע להבנה והסכמה. משרד עורכי הדין וינסנט ושות' העוסק בתחום המשפטי לענייני משפחה וגירושין מציע עבורכם שרות זה של גישור ויעוץ ראשוני ללא התחייבות.

  מדוע גישור משפחתי?

  בשנת-2017 לאחר שהוגשו עתירות לבית משפט העליון בדבר מי יכול להיות מגשר, הולחט כי מגשר צריך להיות בעל תואר אקדמאי, ואם מדובר בגישור משפחה על המגשר להיות בעל תואר שני. אין הכרח על המגשר להיות עורך דין, אך מיכוון שבני זוג הפונים מתוך רצונם לבחון את הליך הגירושין יקל מאד על התהליך שעורך דין מגשר יבצע את תהליך הגישור. אז למה דווקא גישור? הנה בכמה נקודות:
  הגישור הוא כלי משמעותי בעזרתו ניתן לפתור סיכסוכים בין צדדים, ועל כן מתאים ביותר כפתרון ליישוב חילוקי דעות בין זוגות המבקשים להתגרש, להיפרד, לידועים בציבור ועוד בכדי לסיים את המחלוקות הקיימות בצורה מכובדת ובזמן קצר
  מגשר לענייני משפחה טוב ידע איך לפרק בצורה נכונה את כל המכשולים הקיימים בכדי להגיע לפתרון הסכסוכים בין כל הצדדים
  הליך הגישור הינו הליך המקצר במאד את כל יישוב הסכסוכים בין הצדדים בדרך מכובדת של מספר מפגשים כשבסיום המפגשים יכולים הצדדים לשוב חסרה אל שגרת חייהם בצורה מהירה

  מגשר לענייני משפחה – תוצאה טובה לכולם

  בסופו של עניין גם כשמדובר בתהליך כואב של גירושין מבקשים הצדדים לסיים את החיי הנישואין או הזוגיות שהייתה בדרך מכבדת מכילה תכלול פתרונות מועילים לכל הצדדים. זה בדיוק מה שעושה הליך הגישור בעזרת מגשר שהינו משמש גם כעורך דין, יכול המגשר לפרק את כל המכשולים הקיימים בפני הזוג המבקש להיפרד ובעזרת צעד של הקשבה והבנה יכולים הצדדים להביא לפתרונות טובים עבורם. משרד עורכי הדין וינסנט ושות' הינו משרד עורכי דין העוסק בעניני משפחה וגירושין. משרד עורכי הדין וינסנט ושות' מטפל בכל ההליכים המשפטיים לענייני גרושין כגון: הסכמי גירושין, הסכמי ממון, הסכם שלום בית. פנו כבקר עכשיו וקבלו יעוץ ראשוני ללא התחייבות.

  פרסום לעורכי דין פרסום לעורכי דין
  דילוג לתוכן