לפגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות,
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר

  תביעת גירושין

  תביעת גירושין (בניגוד לפנייה להליך גירושין בהסכמה) הינה הליך חד צדדי של אחד מבני הזוג בדרישה להתרת הנישואין בבית הדין הרבני.

  הגשת תביעת הגירושין תחל מהלך של השגת הסכמות (או פשרות) בעניין הנושאים הכרוכים בתביעת הגירושים (כמו הסדרי ראייה ומשמורת ילדים, סכום מזונות ילדים, חלוקת רכוש, וכיוצא באלה) והתרת הנישואין על ידי תעודת גירושין המונפקת באופן בלעדי בישראל (במקרה של שני בני זוג יהודיים) על-ידי בית הדין הרבני.

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק שירותי תביעת גירושין, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  נושאים שחשוב לשקול טרם הגשת תביעת גירושין

  לפעמים תהליך הגירושין הינו תהליך מורכב. אם יש לכם רכוש או חובות משותפים, נכסים או עסקים משותפים, ובמיוחד, מן הסתם, אם יש לכם ילדים קטינים שאתם רוצים להמשיך לגדל באהבה ובשיתוף, תצטרכו להגיע להסכמות שיאפשרו לכם המשך מערכת יחסים קורקטית ושיתוף פעולה בתחומים המתבקשים בהמשך החיים.

  לכן, תביעת גירושין הינה הנתיב האחרון לבחור, במידה ומוצו כל האפשרויות להגשת בקשה משותפת לגירושין, כתיבת הסכם גירושין בתהליך משותף (לעיתים באמצעות עורך דין אחד, בתהליך של גישור) והסכמה על הנקודות המופיעות בהסכם באופן חופשי ומתוך התחשבות.

  עוד נושא שחשוב לקחת בחשבון הוא עניין מרוץ הסמכויות. על פי מאפייני ההליך שעומד לפניכם עליכם לבחור האם להתחיל את ההליך בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה.

  בערכאה שתבחרו יתקיימו ההליכים המשפטיים הנדרשים על מנת להסכים בנושאים הכרוכים בתביעת הגירושין ולאחר השגת הסכם גירושין מאושר, תוכלו להמשיך הלאה בתביעת גירושין בבית הדין הרבני.

  איך מגישים תביעת גירושין?

  על מנת לפתוח בתביעת גירושין, יש להגיש לבית הדין הרבני הקרוב למקום מגוריכם טופס תביעת גירושין, הכולל כתב תביעה, צילום תעודת זהות של התובע, תעודת נישואין (אזרחית או רבנית) וכתובה (אם יש), וכל מסמך רלוונטי נוסף (כמו העתקי תלונות במשטרה, הסכם ממון שנחתם טרום הנישואין, וכדומה). בנוסף, יש לשלם אגרה בסך 251 ש"ח (נכון לסוף שנת 2015).

  עורך דין גירושין – תרומה משמעותית להליך יעיל ונכון לכם

  עורך דין גירושין יהווה נכס חשוב בתביעת הגירושין שלכם וילווה אתכם לאורך כל שלבי ההליך, כולל פתיחת תיק גירושין ופירוט העילות, בחירת הערכאה המשפטית שתתאים לכם, ליווי וייצוג בכל צעד בדרך, ועוד.

  משרד עורכי דין וינגסט – שליו ושות' הינו משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה וגירושין.

  במשרדינו תמצאו את מיטב עורכי הדין בתחום, שיסייעו לכם החל משלב ההכנה להגשת תביעת גירושין וכלה בקבלת תעודת הגירושין המיוחלת, כל זאת תוך השגת הסכם גירושין שיהיה מיטבי עבורכם. התקשרו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ ראשוני.

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק שירותי תביעת גירושין, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  פרסום לעורכי דין פרסום לעורכי דין
  דילוג לתוכן