לפגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות,
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר

  גירושין בהסכמה

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק ייעוץ משפטי בנושא גירושין בהסכמה, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  עבור בני זוג המשתפים פעולה יכול עורך דין לענייני גירושין לנסח הסכם גירושין המקובל על שני הצדדים. ההסכם יובא לאישור בית המשפט, או בית הדין הרבני.

  במקרה כזה, בית המשפט אינו נדרש להכריע בין צדדים ניצים אלא רק לוודא שכל צד מבין את תנאי ההסכם ואז להעניק להסכם תוקף משפטי מחייב. כפי שיכול להעיד כל עורך דין לענייני משפחה, להליך גירושין בהסכמה יתרונות רבים כך שאם היחסים בין בני הזוג מאפשרים זאת מומלץ מאוד ללכת בדרך זו.

  הליך גירושים בהסכמה

  כל עורך דין לענייני גירושין יודע לספר על הליכי פרידה שאורכים זמן רב ובמהלכם מנסה כל צד להיטיב את מצבו ככל שניתן וכל זאת על חשבון הצד שמנגד. לעיתים, ישנה אפילו כוונה להקשות ולהזיק לבן הזוג לשעבר גם אם אין בכך כל תועלת.

  ככל שהליך הגירושין מסתבך, כך הוא הופך יעיל פחות, היקף ההוצאות לו נדרשים שני הצדדים גדל ובסופו של יום לא רק בני הזוג מפסידים, סבל נגרם לכל מעגל האנשים הקרובים אליהם ובמיוחד לילדיהם המשותפים. לאור כל שתואר לעיל ישנה עדיפות ברורה לניהול ההליך בדרך של גירושין בהסכמה, ובתנאי שהקרקע בשלה לכך.

  תהליך גירושים בהסכמה

  עורך דין לענייני משפחה ימליץ על גירושין בהסכמה אם מתקיימים מספר תנאים מקדימים וביניהם, יכולת מספקת לשיתוף פעולה, נכונות להגיע לפשרות המקובלות על שני הצדדים, אורך רוח, הבנת היתרונות של גירושין בהסכמה, עניין להימנע מנפילה למלכודת "מלחמת גירושין" ומחויבות להליך.

  בהתקיים תנאים אלה, מומלץ לשתף פעולה ולנסות להגיע להסכם גירושין הוגן ומקיף. במקרים רבים, יוכל עורך דין אחד לטפל בהליך גירושין בהסכמה עבור שני הצדדים גם יחד, כך כבר מושג חיסכון ניכר.

  אתגר אשר לשני הצדדים משתלם לעמוד בו.

  הסכם גירושין בהסכמה

  בעת טיפול בהליך גירושין בהסכמה תפקידו של עורך דין לענייני גירושין הוא ניסוח הסכם גירושין הוגן הנותן מענה מקיף לא רק לסוגיות שעל הפרק אלא גם לכאלה העשויות להתעורר בעתיד.

  השגת הסכם גירושין שכזה אינה עניין של מה בכך, ישנם עניינים רבים שלגביהם עמדות הצדדים עשויות להיות מנוגדות, המרכזיים מבין אלה הם משמורת על הילדים, הסדרי ראיה, חלוקת הרכוש וגובה דמי מזונות ילדים.

  אם מצליחים הצדדים, בסיוע עורך דין לענייני משפחה, למצוא את עמק השווה עבור כל נושא עליו יש לתת את הדעת יוכל עורך הדין לנסח את הדברים בכתב ולהוציא תחת ידיו הסכם הנותן מענה מושלם הן עבור הפרידה עצמה והן ככל שהדבר נוגע לעניינים העשויים לצוץ במורד הדרך.

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק ייעוץ משפטי בנושא גירושין בהסכמה, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  פרסום לעורכי דין פרסום לעורכי דין
  דילוג לתוכן