לפגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות,
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר

  ייעוץ לפני פתיחת הליך גירושין

  לפני הכל – הקפידו להתייעץ

  פתיחת הליך גירושין אינו קל ולכן טרם קבלת ההחלטה , ההמלצה היא להתייעץ עם מומחים בתחום לצורך קבלת ייעוץ משפחתי.  התייעצות עם עורך דין לגירושין תסייע לכם בקבלת הסבר מקיף בנושא אודות ההיבטים המשפטיים וכן הנחיות כיצד יש לפעול.

  במידה ויש חשש כי בן או בת הזוג ניסו להבריח נכסים מסוימים, הרי ניתן להוציא צו מניעה במטרה להגן על הזכויות הכספיות שלכם.

  הקפידו לאסוף את כל המסמכים

  ההמלצה היא להקפיד ולאסוף את כל המסמכים החשובים ביותר בהקשר לרכוש משותף כמו תדפיסי חשבונות בנק או מסמכי טאבו.

  מה יש לעשות במקרה בו מדובר בבגידה?

  במקרה בו מדובר בבגידה, הרי עורך הדין ימליץ לכם לשמור את כל התכתובות המעידות על כך ובמקרים מסוימים לשכור את שירותיו של חוקר פרטי בתחום.

  הקפידו להתייעץ עם עורך דין גירושין בלבד

  בכל הקשור לנושאים משפטיים, ההמלצה היא להתייעץ עם עורך דין המתמחה בנושא במטרה לקבל את הייצוג הטוב ביותר. כאשר מדובר על גירושין הנושא מחייב להפגין בקיאות משפטית וגם רגישות רבה כלפי המשפחה.

  במסגרת ההליך, יש לשתף את עורך הדין בהיבטים רגישים מתקופת החיים המשותפת- פנייה לעורך דין בעל רגישות ומומחה בנושא תבטיח טיפול מקיף ואיכותי. בחירת משרד בעל התמחות בתחום דיני משפחה יסייע רבות לקידום הליך גירושין בצורה נכונה.

  הקפידו לשמור על דיסקרטיות

  אין ספק כי מדובר בהליך רגיש למדי ולכן חשוב מאד לשמור על דיסקרטיות- מדובר בהחלטה אישית שאינה פשוטה ולעיתים עשויה להיות מלווה במשבר רגשי. כל צד חווה את הפחדים והחששות שלו ויש רצון רב לשתף קרובים בכל הנושא.

  עם זאת, יש לזכור כי כל מה שאתם אומרים עשוי להגיע לבן הזוג ולכן כדאי להקפיד לשמור על פרטיות בכל הנוגע לאסטרטגייה.

  ההמלצה היא להימנע מקבלת עצות ולפעול בהתאם לייעוץ

  ההמלצה היא להימנע מקבלת עצות של חברים או בני משפחה ולפעול בהתאם לייעוץ שקיבלתם מטעם עורך הדין. טרם הגשת הבקשה, חשוב מאד להתייעץ עם עורך דין מוסמך בנושא על מנת לקבל את חוות הדעת.

  פרסום לעורכי דין פרסום לעורכי דין
  דילוג לתוכן