לפגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות,
אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר

  מהו התהליך שעובר זוג מרגע הפנייה לעורך דין משפחה?

  הבחירה להיפרד הינה בחירה רגשית, שיש מאחוריה הרבה מעולמכם האישי. אל תוך האינטימיות האולי מאכזבת של הזוגיות שלכם, פורצים "אנשי מקצוע" שונים, שעושים סדר, לעיתים ביד גסה, בחייכם וברכושכם, בהסדרי הראייה של הילדים ובנושאים אחרים שישפיעו על עתידכם.

  זה לא חייב להיות ככה. איך אפשר לנהל את הפניה לעורך דין משפחה באופן שיאפשר לכם להיות בשליטה על הליך הפרידה, ומהן עצות טובות לדרך? על כך – במאמר שלפניכם.

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק שירותי עורך דין לענייני משפחה, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  עורך דין משפחה שהוא גם מגשר

  חשוב שתדעו – כאשר אתם פונים לעורך דין משפחה בתל אביב, מתוך המטרה להצטייד בעורך דין פרטי, שיסייע לכם להשיג "כמה שיותר" או לפגוע בצד השני – תהליך הגירושין הופך ארוך, כואב, והסכם הגירושין לא ישרת את טובתכם לטווח הארוך. זאת, בעיקר כאשר יש קטינים המעורבים בתהליך הפרידה.

  יש דרך אחרת לעשות זאת. ניתן לפנות לעורך דין שהוא גם מגשר בתל אביב. לשבת ביחד, על כוס קפה טובה, ולדון בנקודות הכואבות באמת – בסיוע ותיווך של איש מקצוע.

  בסיומו של תהליך, נגיע להסכם גירושין שבו כל אחד מהצדדים מתפשר, אבל הוא ישרת אתכם נאמנה לאורך שנים ארוכות, וגם יאפשר לכם לצאת לדרך חדשה, אולי לפתוח פרק ב' בחיים, בלי לשאת על שכמכם את שאריות המחלוקות מזוגיות שכבר נגמרה.

  עורך דין משפחה  – בחרו אחד שילווה אתכם לאורך כל הדרך

  פרט לכתיבת הסכם הגירושין, בו יהיו התייחסויות לכל הנושאים שיש ליישב עם הפרידה (כמו חלוקת הרכוש, משמורת והסדרי ראייה על הילדים, מזונות, וכדומה), תתבקשו להסדיר את הגירושין בבית הדין הרבני ולבחירתכם, אולי גם בבית המשפט לענייני משפחה.

  עורך דין משפחה שיעבוד ביחד איתכם ינחה אתכם וישמור על האינטרסים המשותפים שלכם, כמו גם ייצג את שניכם בשימועים בבית המשפט ובבית הדין הרבני. ייצוג הולם יבטיח טיפול מהיר בתיק ואישור ההסכם אליו הגעתם ללא תנאים ובתהליך מקוצר.

  תהליך הגירושים הוא קשה מספיק גם ככה. הקלו על עצמם, פנו לעורך דין משפחה טוב בתל אביב

  אנחנו יודעים, תהליך הגירושין דורש התבוננות פנימה בנושאים רבים, הוא כואב, מכעיס, מתסכל, ויש בו לעיתים המון אכזבה. תקלו על עצמכם, אם תמצאו לעצמכם עורך דין משפחה בתל אביב שילווה אתכם בתהליך ובהתמודדות עם ההיבטים הבירוקרטים של התהליך.

  משרד עורכי דין שלו & וינגסט, מספק שירותי עורך דין לענייני משפחה, פגישת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות, מענה מיידי בכל שאלה ועניין.

  נשמח לעמוד לשירותכם, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר עוד היום בטלפון 054-4226117, או מלאו את טופס צור קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

  פרסום לעורכי דין פרסום לעורכי דין
  דילוג לתוכן